
- Немає в наявності
- Код: 58332
Надувний тримісний човен з веслами та насосом Intex 58332 Explorer 211x117x41 см для дітей та дорослих
1 759 ₴
Надувний тримісний човен з веслами та насосом Intex 58332 Explorer 211x117x41 см для дітей та дорослих
Тримісний човен надувний Intex 58332, вантажопідйомністю до 185 кг. При виготовленні човнів використовується запатентована технологія SUPER-TOUGH. Технологія SUPER TOUGH - це високомолекулярний полівінілхлорид (ПВХ) з високим коефіцієнтом захисту від масла, бензину, солоної води, механічних пошкоджень, абразивів, сонячних променів, ударів. Матеріал витримує високий повітряний тиск. Товщина вінілу 0,33 мм.

Човен складається з двох незалежних повітряних камер: одна формує корпус човна, інша являє надувний підлогу. Камери оснащені подвійними клапанами, що дозволяють швидко надувати човен і спускати повітря. До носовій частині човна кріпиться трос, зручний при швартуванні і буксируванні. Весла і насос в комплект входять.
Характеристики:
- Виробник: Intex;
- Тип: Човен надувний веселий;
- Довжина, см: 211;
- Ширина, см: 117;
- Висота, см: 41
- Вантажопідйомність, кг: 185;
- Пасажиромісткість: 3;
- Тип днища: надувне (конструкція "Wave Beam");
- Матеріал корпусу: ПВХ 0,33 мм;
- Весла та насос в комплект входять!
Комплектація:
- Два розбірні весла.
- Ремкомплект.
- Ручний насос.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вид човна | Надувний човен |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Особливості | Розбірні весла, Ремкомплект, Насос |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 211 см |
| Ширина | 117 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 185 |
| Довжина: | 211 см |
| Кількість місць сидячи | 3 |
- Ціна: 1 759 ₴











