
-10%
- В наявності
- Код: 8106
Укачивающий центр шезлонг 3 в 1 для новонароджених з пультом і москітною сіткою Mastela 8106 Бежево-рожевий
3 649 ₴
3 299 ₴
+380 (89) 560-38-72
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Укачивающий центр шезлонг 3 в 1 для новонароджених з пультом і москітною сіткою Mastela 8106 Бежево-рожевий
Сучасні мами все частіше віддають перевагу центрам, що заколисують, перед гойдалками. Головною причиною є тип заколисування максимально схожий на рух у мами на руках. Одними з найпопулярніших у всьому світі стали центри 4Moms, що заколисують, але їх ціна дуже сильно "кусається".
А виробник El Camino представляє відмінну альтернативу - центр Cocoon, що заколисує.
Характеристики:
- Тип: Закачуючий центр
- Матеріал виробу: льон, метал, пластик
- призначений від народження;
- 5 режимів заколисування;
- мобіль з 2-ма підвісними іграшками;
- 15 мелодій, звуки природи, регулятор гучності;
- керування можна здійснювати на самому центрі або за допомогою пульта дистанційного керування;
- п'ятикутний ремінь безпеки;
- подушечка для малюка;
- таймер на 15,30 та 45 хв;
- живлення центру походить від мережі або від батарейок (АА 4шт, в комплект не входять);
Комплектація:
- пульт
- USB кабель
- 5-ти точкові ремені безпеки
- капюшон + москітна сітка
- матрац 64-35см
Габаритні розміри:
- Розмір гойдалки (Д/Ш/В): 71см / 68см / 84см
- Розмір спального місця: 75см / 35см
- Вага: 4.3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTELA |
| Коліщата | Ні |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Особливості | Знімний чохол для сидіння, Мелодії, Регульована спинка, Ігрові підвіски, Мобіль з іграшками, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Стать | Унісекс |
| Швидкість гойдання | 5 |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Шезлонг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість використання в якості гойдалки | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Знімний чохол | Спинки, Сидіння |
| Трансформація в ліжечко-люльку для перенесення дитини | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 18 кг |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | карусель з іграшками |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Електронний музичний блок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 г |
| Висота | 840 см |
| Глибина | 710 см |
| Ширина | 680 см |
- Ціна: 3 299 ₴











