Отзывы о компании Интернет-магазин "Вип-фейерверк"
Настя Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Геннадій Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасія П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Просила відправити якомога швидше, обіцяли що прискорять доставку, але на третій день після замовлення так і не відправили.
Наталія Л.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправили несправний товар, відмовляються зробити обмін або повернення бракованого товару
Олександр Д.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приїхало не зовсім те, що в описі, але не принципово.
Лариса Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мария О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко відправили якісну телескопічну дробину, дякую
Катерина С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Забрали трактор з пошти,зарядила акумулятор,але в трактора крутилися тільки 2 колеса. Написала менеджеру,на що отримала відповідь,що на наступний день склад перевірить дану модель. Цікаво,що вони мали перевіряти. Розкрутила, поставила одну деталь на місце- колеса почали крутитись нормально. Але акумулятор тримає хвилин 10, не довше. Заявленої підсвітки немає. Заплатила 1600 за іграшку, сама ремонтувала,батерея непотріб, а від менеджера навіть не почула "перепрошуємо за незручності". Напевно такий магазин,як той трактор,що я в них купила
Просила відправити якомога швидше, обіцяли що прискорять доставку, але на третій день після замовлення так і не відправили.
Відправили несправний товар, відмовляються зробити обмін або повернення бракованого товару
Приїхало не зовсім те, що в описі, але не принципово.
Швидко відправили якісну телескопічну дробину, дякую
Забрали трактор з пошти,зарядила акумулятор,але в трактора крутилися тільки 2 колеса. Написала менеджеру,на що отримала відповідь,що на наступний день склад перевірить дану модель. Цікаво,що вони мали перевіряти. Розкрутила, поставила одну деталь на місце- колеса почали крутитись нормально. Але акумулятор тримає хвилин 10, не довше. Заявленої підсвітки немає.
Заплатила 1600 за іграшку, сама ремонтувала,батерея непотріб, а від менеджера навіть не почула "перепрошуємо за незручності". Напевно такий магазин,як той трактор,що я в них купила